Eliška N. - Chomutov

Dobrý den
v roce 2019 jsem se rozhodla dát si dopořádku svůj život po finanční stránce a tak jsem vstoupila do insolvenčního řízení. Věděla jsem zhruba, co mě čeká, ale realita byla daleko horší a já zažívala situace, o kterých se nikde nepíše. Jako třeba to, že celý proces insolvence bude psychicky náročný, že vlastní děti odsoudí a zavrhnou svou matku, že při pohovorech na práci slyšíte, že nechtějí člověka v insolvenci, protože by mohl krást, že partner doma neunese tlak a najde si milenku, že  při vystěhování z bytu dostanete od ins. správce pouze 10 dní na opuštění bytu, že přestanete ze stresu jíst, spát, mnoho přátel se od vás odvrátí atd atd....
Naštěstí než tohle všechno vypuklo, jsem oslovila pana Mgr Tomáše Součka aby mě celou insolvencí provedl. A udělala jsem dobře. Ve chvílích, kdy jsem vzdávala život a přede mnou byla tma, pomohl a dohlédl, aby všechno v ins. řízení proběhlo v pořádku, poradil mi, dodával sílu.
Dnes jsem ze všeho venku, začínám nový život.
Tímto chci vyjádřit velké poděkování panu Mgr. Součkovi....bez Vás bych to nezvládla. Děkuji.
A všem, kdo uvažují o insolvenci radím, nebojte se využít služeb ADKINSu, budete rádi, že máte krytá záda a že všechno nakonec dobře dopadne.
Tímto také dávám svolení panu Součkovi, aby můj příběh zveřejnil kde chce ( bez příjmení)
Eliška